SEPET 0
Online
0850 302 64 34 7/24 Online Mesaj

DUYURULAR

ARB CENTER hakkında duyurular ve haberler..

MAKSİMUM UYUMLULUK

Tüm yazılımlarımız, mobil uyumlu ve tarayıcı uyumludur, HTML/5/6/7, WEB2.0/3.0 ve Tüm uyumluluk göz önüne alınarak yapılmaktadır.Siz sadece tasarımınızı hayal edin, gerisini bize bırakın, biz sizi memnun etmesini biliriz.

HEDEFİNİZ EN ÜST SIRALAR

Günümüz teknolojisinde artık tüm iş takipleri sisteme dayalıdır, insanlar alacakları ürünlerin veya yapıtıracakları işin ana hedefini internet üzerinde ararlar, günümüzde %95 arama motorlarına bağlı olarak internet üzerinden araştırma yaparak hedefine ulaşır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Yapılan tasarımlarda arama motorlarına çok önem vermekteyiz, kullandığımız yazılım dilini tamamen seo'ya uygun şekilde yapılandırmaktayız.Tasarımdan hemen sonra, düzgün ve hedef belirleyici link çalışması, sosyal medya, makale yazımları ile ilk sıralarda yerinizi alacaksınız.

YENİ NESİL HATASIZ KOD YAPISI

Yazılımlarımızın tümü güncel yazılım araçlrı ile yapılmaktadır, kullandığımız bazı yazılım araçları ADOBE DREAMWEAVER, ADOBE FIREWORKS, ADOBE PHOTOSHOP, MİCROSOFT FRONTPAGE, ADOBE FLASH, ADOBE ILLUSTRATORMYSQL, NOTEPAD++ vb

Programlar ile kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize daha hizmet verebilmek için çalışmaktayız. 
Bunun için sitelerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ve hazır sitelerimizi görmeniz ve detaylı bilgi almanız için BLOG SİTEMİZ hizmete girdi.

BLOG SİTEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ (www.alanyabilisim.com.tr)

Sunday, June 4, 2017<< Geri