SEPET 0
Online
0850 302 64 34 7/24 Online Mesaj

WEB TASARIM

ARB CENTER Hosting kendi içerisinde Asp, Aspx, Php, c++ yazılım dilleriyle. Firmanızın kurumsal yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilir HEMEN TEKLİF İSTE

MAKSİMUM UYUMLULUK

Tüm yazılımlarımız, mobil uyumlu ve tarayıcı uyumludur, HTML/5/6/7, WEB2.0/3.0 ve Tüm uyumluluk göz önüne alınarak yapılmaktadır.Siz sadece tasarımınızı hayal edin, gerisini bize bırakın, biz sizi memnun etmesini biliriz.

web tasarım
web tasarım

HEDEFİNİZ EN ÜST SIRALAR

Günümüz teknolojisinde artık tüm iş takipleri sisteme dayalıdır, insanlar alacakları ürünlerin veya yapıtıracakları işin ana hedefini internet üzerinde ararlar, günümüzde %95 arama motorlarına bağlı olarak internet üzerinden araştırma yaparak hedefine ulaşır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Yapılan tasarımlarda arama motorlarına çok önem vermekteyiz, kullandığımız yazılım dilini tamamen seo'ya uygun şekilde yapılandırmaktayız.Tasarımdan hemen sonra, düzgün ve hedef belirleyici link çalışması, sosyal medya, makale yazımları ile ilk sıralarda yerinizi alacaksınız.

web tasarım
web tasarım

YENİ NESİL HATASIZ KOD YAPISI

Yazılımlarımızın tümü güncel yazılım araçlrı ile yapılmaktadır, kullandığımız bazı yazılım araçları ADOBE DREAMWEAVER, ADOBE FİREWORKS, ADOBE PHOTOSHOP, MİCROSOFT FRONTPAGE, FREEHAND, ADOBE FLASH, COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, SWİSH, MYSQL, NOTEPAD++