SEPET 0
Online
0850 302 64 34 7/24 Online Mesaj

Windows VDS Sunucular

Türkiye Lokasyon windows sunucularımızla tanışın SSD alt yapısına bağlı olarak performans sunucularımız sizleri bekliyor
  • PAKET ADI İŞLEMCİ RAM HDD TRAFİK FİYAT
  • ARB-001 1 Ghz Xeon İşlemci 1024 MB RAM 30 GB Raid50 SSD Disk 500 GB Aylık Trafik 79.99 TL / AYLIK SATIN AL
  • ARB-002 2 Core 4.0 Ghz İşlemci 2048 MB RAM 40 GB Raid50 SSD Disk 1000 GB Aylık Trafik 99.99 TL / AYLIK SATIN AL
  • ARB-003 4 Core 8.0 Ghz İş 4096 MB RAM 80GB Raid50 SSD Disk 1000 GB Aylık Trafik 139.99 TL / AYLIK SATIN AL

Yüksek Performans

ARB CENTER Hosting ile Windows Sunucuların keyfini çıkarın 2003, Win 2008, Win 2008 R2, Win 2012 ayrıcalığını birlikte yaşayacaksınız.Türkiye Lokasyonlu Windows VPS hostinglerinden size uyan paketi seçerek istediğiniz işletim sistemini kurarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz.Bu ayrıcalığın sizde farkına varın 15 TL'den başlayan fiyatlar ile sunucunuzu dopingleyin..Sunucular kurulup teslim edildikden sonra yedekleme ve kullanım sorumluluğu müşteriye aittir.

Maksimum Güvenlik

ARB CENTER Hosting 1.500 Bireysel, 50 Kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. 60 Sunucuda toplam 2.350 web sitesi güvencemiz altında. Güvenli Türkiye içi network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL ve HP tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Güvenilir Altyapı

7 gün 24 saat kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon. Ödemelerinizi banka havale yöntemi ile de yapabilirsiniz

HER TÜRLÜ HOSTING İHTİYACINIZ İÇİN
ARB CENTER HOSTING YANINIZDA.

Windows VDS Nedir ?

Günümüzde bilgisayarların hardware denen fiziksel kaynaklar açısından çok gelişmiş olması bir fiziksel bilgisayar içerisine birden fazla bilgisayar kurmaya yarayan virtualization programlarının çıkmasına yol açmıştır. Böylece ram, cpu ve hard disk gibi kaynakları çok fazla olan bir bilgisayara (sunucuya) virtualization programı kullanarak çok sayıda bilgisayar kurabilirsiniz. Bu kurulan bilgisayarlar fiziksel sunucunun kaynaklarını paylaşırlar. Örnek olarak 10 GB ram kapasitesine sahip bir sunucu içerisine her biri 1 GB ram kullanan 10 bilgisayar kurulabilir. Bu kurulan bilgisayarlar gerçekte fiziksel bir görünüme sahip olmadıkları için sanal bilgisayar olarak adlandırılırlar. Kapasiteleri dahilinde gerçek bilgisayardan işlev açısından farkları yoktur. Her birine işletim sistemi yükleyebilir, birbirlerinden bağımsız olarak açıp kapatabilir ve değişik programlar çalıştırabilirsiniz.

KURUMSAL SUNUCULAR

ARB CENTER Hosting siz değerli müşterilerine kurumsal hizmetler sunar, hizmetlerimiz arasında yüksek kapasite ihtiyacı duyan kurumsal firmalarda mevcuttur.Ddos koruması günümüzde yaygın olan saldırı türlerindendir.Hizmetlerimiz arasında ip aralıklarını tespit ederek saldırıları en hızlı şekilde fortinet firewall ile korumaktayız.Değerli müşterilerimize özel httpd-get layer3,4,7 gibi bir çok saldırı türlerinde ipspoof, ids, ips, udp gibi ping saldırılarına karşıda önlemler alınmıştır.

HIZLI KURULUM

Sunucularımızın teslimatı gün içerisinde yapılmaktadır.VPS ve VDS Siparişleri minimum 2 saat, dedicated sunucu siparişleriniz ise 12 saat içerisinde kesin olarak yapılmaktadır.Kurulumlarınıza bağlı olarak vps ve vds siparişlerinizin düzenlemelerindeki geçikmeler artabilir.Şunu unutmayalım ki ARB CENTER hosting'de sipariş teslimatı fiyata bakılarak değil, ilk siparişi veren müşterinin hakkına mahsuben yapılmaktadır.